Plan zajęć

1 WF-SP 19/20

Wychowanie fizyczne stacjonarne-dzienne pierwszego stopnia z tyt. licencjata
semestr zimowy 2019/2020

PG Od Do Przedmiot RZ Nauczyciel Sale Terminy/Uwagi
Wtorek
ćw. A 08:00 09:30 Pedagogika Ć dr Edyta Kahl-Łuczyńska 1 A-21 D/
lab. 3 08:00 09:30 Zabawy i gry ruchowe L dr Grażyna Biczysko   D/Hala sportowa, ul. Prosta.
ćw. B 09:45 11:15 Pedagogika Ć dr Edyta Kahl-Łuczyńska 1 A-21 D/
lab. 1 09:45 11:15 Zabawy i gry ruchowe L dr Grażyna Biczysko   D/Hala sportowa, ul. Prosta.
lab. 1 11:30 13:00 Rytmika i taniec L dr Marek Zadłużny T A-27 D/
lab. 2 11:30 13:00 Zabawy i gry ruchowe L dr Grażyna Biczysko   D/Hala sportowa, ul. Prosta.
lab. 3 12:40 14:10 Teoria i metodyka gimnastyki L mgr Bartłomiej Hes   D/Hala sportowa, ul. Urszuli.
lab. 2 13:15 14:45 Rytmika i taniec L dr Marek Zadłużny T A-27 D/
lab. 3 15:00 16:30 Rytmika i taniec L dr Marek Zadłużny T A-27 D/
  17:45 19:15 Pedagogika W dr Edyta Kahl-Łuczyńska 6 A-38 D/
Środa
ćw. A 08:00 09:30 Emisja glosu Ć mgr Grzegorz Hryniewicz 105 A-38 D/
ćw. B 09:45 11:15 Emisja glosu Ć mgr Grzegorz Hryniewicz 105 A-38 D/
lab. 1 11:30 13:00 Teoria i metodyka gimnastyki L mgr Bartłomiej Hes   D/Hala sportowa, ul. Urszuli.
lab. 2 13:15 14:45 Teoria i metodyka gimnastyki L mgr Bartłomiej Hes   D/Hala sportowa, ul. Urszuli.
  15:00 17:00 Socjologia W dr Krzysztof Lisowski 6 A-38 DP/
Czwartek
ćw. A 08:00 08:45 Psychologia Ć dr Urszula Gembara 105 A-38 23-01-2020; /
ćw. A 08:00 09:30 Psychologia Ć dr Urszula Gembara 105 A-38 09-01-2020; /
ćw. B 08:50 09:35 Psychologia Ć dr Urszula Gembara 105 A-38 23-01-2020; /
ćw. B 09:45 11:15 Psychologia Ć dr Urszula Gembara 105 A-38 09-01-2020; /
  09:45 11:15 Psychologia W dr Urszula Gembara 105 A-38 23-01-2020; /
lab. 1 11:30 13:00 Biomechanika L dr Andrzej Mroczkowski B A-38 19-12-2019; 09-01-2020; 23-01-2020; /
lab. 2 13:15 14:45 Biomechanika L dr Andrzej Mroczkowski B A-38 19-12-2019; 09-01-2020; 23-01-2020; /
lab. 3 15:00 16:30 Biomechanika L dr Andrzej Mroczkowski B A-38 19-12-2019; 09-01-2020; 23-01-2020; /
Piątek
lab. 1 08:00 09:30 Metodyka koszykówki L mgr Grzegorz Fiedorowicz   D/Hala sportowa, ul. Szafrana.
lab. 2 08:00 09:30 Biomechanika L dr Andrzej Mroczkowski B A-38 20-12-2019; 10-01-2020; 24-01-2020; /
lab. 1 09:40 11:10 Biomechanika L dr Andrzej Mroczkowski B A-38 20-12-2019; 10-01-2020; 24-01-2020; /
lab. 2 09:40 11:10 Metodyka koszykówki L mgr Grzegorz Fiedorowicz   D/Hala sportowa, ul. Szafrana.
lab. 3 11:20 12:50 Metodyka koszykówki L mgr Grzegorz Fiedorowicz   D/Hala sportowa, ul. Szafrana.
lab. 3 13:00 14:30 Biomechanika L dr Andrzej Mroczkowski B A-38 20-12-2019; 10-01-2020; 24-01-2020; /
  14:45 16:15 Biomechanika W dr Andrzej Mroczkowski 6 A-38 20-12-2019; 10-01-2020; /
  14:45 17:00 Biomechanika W dr Andrzej Mroczkowski 6 A-38 17-01-2020; /

Legenda: RZ - rodzaj zajęć.