Termin
Dzień
Od
Do
Przedmiot
RZ
Grupy
Miejsce
2024-04-23
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-04-23
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-23
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-23
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-23
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-24
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-04-24
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-04-24
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-04-24
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-24
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-24
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-24
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-24
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-24
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-24
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-04-24
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-04-24
Śr
20:30
22:00
ULF (AZS)
Ć
20 A-13
2024-04-25
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-04-25
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-04-25
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-25
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-25
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-25
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-04-25
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-25
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-04-26
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-04-26
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-04-27
So
12:30
14:30
Futsal
L
21WF-NP 22/23
20 A-13
2024-04-27
So
14:45
17:00
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-NP 22/23
20 A-13
2024-04-28
Ni
09:00
11:00
Futsal
L
21WF-NP 22/23
05 A-13 ; 20 A-13
2024-05-06
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-05-06
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-06
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-06
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-06
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-06
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-06
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-07
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-05-07
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-07
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-07
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-07
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-08
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-05-08
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-05-08
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-05-08
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-08
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-08
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-08
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-08
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-08
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-08
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-05-08
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-05-08
Śr
20:30
22:00
ULF (AZS)
Ć
20 A-13
2024-05-09
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-05-09
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-05-09
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-09
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-09
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-09
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-05-09
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-09
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-10
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-05-10
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-05-12
Ni
07:55
09:25
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-NP 22/23
20 A-13
2024-05-12
Ni
09:30
11:30
Futsal
L
21WF-NP 22/23
20 A-13
2024-05-13
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-05-13
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-13
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-13
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-13
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-13
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-13
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-14
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-05-14
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-14
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-14
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-14
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-15
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-05-15
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-05-15
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-05-15
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-15
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-15
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-15
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-15
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-15
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-15
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-05-15
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-05-16
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-05-16
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-05-16
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-16
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-16
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-16
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-05-16
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-16
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-17
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-05-17
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-05-20
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-05-20
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-20
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-20
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-20
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-20
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-20
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-21
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-05-21
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-21
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-21
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-21
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-22
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-05-22
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-05-22
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-05-22
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-22
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-22
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-22
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-22
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-22
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-22
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-05-22
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-05-22
Śr
20:30
22:00
ULF (AZS)
Ć
20 A-13
2024-05-23
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-05-23
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-05-23
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-23
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-23
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-23
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-05-23
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-23
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-24
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-05-24
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-05-25
So
14:15
15:45
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-NP 22/23
08 A-13
2024-05-27
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-05-27
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-27
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-27
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-27
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-27
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-27
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-28
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-05-28
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-28
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-28
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-28
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-29
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-05-29
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-05-29
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-05-29
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-29
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-29
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-29
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-29
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-05-29
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-29
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-05-29
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-05-31
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-05-31
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-06-03
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-06-03
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-03
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-03
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-03
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-03
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-03
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-04
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-06-04
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-04
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-04
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-04
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-05
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-06-05
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-06-05
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-06-05
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-05
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-05
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-05
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-05
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-05
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-05
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-06-05
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-06-05
Śr
20:30
22:00
ULF (AZS)
Ć
20 A-13
2024-06-06
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-06-06
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-06-06
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-06
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-06
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-06
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-06-06
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-06
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-07
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-06-07
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-06-09
Ni
07:55
09:25
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-NP 22/23
20 A-13
2024-06-09
Ni
09:30
11:30
Futsal
L
21WF-NP 22/23
20 A-13
2024-06-10
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-06-10
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-10
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-10
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-10
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-10
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-10
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-11
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-06-11
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-11
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-11
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-11
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-12
Śr
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/A
20 A-13
2024-06-12
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne I
Ć
11IB-SP
2024-06-12
Śr
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne II
Ć
21ZiIP-SP
2024-06-12
Śr
09:30
10:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-12
Śr
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-12
Śr
11:00
12:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-12
Śr
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-12
Śr
12:30
13:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-12
Śr
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-12
Śr
14:00
15:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-06-12
Śr
15:35
17:05
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-06-13
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-06-13
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-06-13
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-13
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-13
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-13
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-06-13
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-13
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-14
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-06-14
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
2024-06-17
Po
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-06-17
Po
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-17
Po
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-17
Po
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-17
Po
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-17
Po
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-17
Po
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-18
Wt
07:30
09:00
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf3
2024-06-18
Wt
08:00
09:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-18
Wt
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-18
Wt
11:00
12:29
WF / Koszykówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-18
Wt
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-19
Śr
14:00
15:29
Piłka nożna (KSiPZ)
Ć
20 A-13
2024-06-19
Śr
15:30
16:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-19
Śr
17:00
18:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-19
Śr
17:00
18:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-19
Śr
18:30
19:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-19
Śr
18:30
19:59
WF / Siatkówka (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-19
Śr
20:00
22:00
WF / Erasmus (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-20
Cz
08:00
09:30
Metodyka piłki nożnej
L
21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-06-20
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
14PR-SM 23/24
2024-06-20
Cz
09:30
10:59
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-20
Cz
11:00
12:29
WF / Piłka nożna (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-20
Cz
12:30
13:59
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-20
Cz
12:50
14:20
Futsal
L
21WF-SP 22/23/A ; 21WF-SP 22/23/B
20 A-13
2024-06-20
Cz
14:00
15:29
WF (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-20
Cz
14:00
15:29
WF / Gry sportowe (SWFiS)
Ć
20 A-13
2024-06-21
Pi
08:00
09:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/B
20 A-13
2024-06-21
Pi
12:00
13:30
Piłka nożna
L
11S-SP 23/24/A
20 A-13
2024-06-21
Pi
12:30
14:00
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
06 A-13
2024-06-21
Pi
14:10
15:40
Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
06 A-13
Nr
Wychowanie fizyczne
Ć
11MALAR-SP
Nr
Wychowanie fizyczne
Ć
11SW-SP
Nr
Wychowanie fizyczne (Erasmus)
Ć
20 A-13
Nr
Wychowanie fizyczne (WLiNoZ)
Ć
20 A-13