Plan zajęć

dr Olaf Ciebiera

Katedra Ochrony Przyrody
Instytut Nauk Biologicznych

o.ciebiera@wnb.uz.zgora.pl

Filtr:

Legenda: RZ - rodzaj zajęć; jeżeli w rodzaju zajęć pojawi się symbol [X] oznacza to, że osoba uczestniczy w zajęciach jako słuchacz.

- zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.

Od Do Przedmiot RZ Grupy Miejsce Terminy
Poniedziałek
08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8 D
09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8 DN
11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8 D
13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29 DN
Środa
09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8 DN
11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8 D
12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8 DN
Czwartek
08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8 DN
11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8 DI
11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8 DII
Sobota
09:45 11:15 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8 2021-10-30; 2021-11-27; 2021-12-18; 2022-01-22
11:30 13:00 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8 2021-10-30; 2021-11-27; 2021-12-18; 2022-01-22
13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8 WNB-Niest
15:00 16:30 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8 2021-10-30; 2021-11-27; 2021-12-18; 2022-01-22
Termin Dzień Od Do Przedmiot RZ Grupy Miejsce
2021-10-27 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-10-28 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-10-30 So 09:45 11:15 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-10-30 So 11:30 13:00 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-10-30 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-10-30 So 15:00 16:30 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-11-03 Śr 09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8
2021-11-03 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-11-03 Śr 12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8
2021-11-04 Cz 08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8
2021-11-04 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-11-08 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-11-08 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-11-10 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-11-12 Pi 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-11-13 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-11-15 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-11-15 Po 09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-11-15 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-11-15 Po 13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29
2021-11-17 Śr 09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8
2021-11-17 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-11-17 Śr 12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8
2021-11-18 Cz 08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8
2021-11-18 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-11-22 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-11-22 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-11-24 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-11-25 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-11-27 So 09:45 11:15 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-11-27 So 11:30 13:00 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-11-27 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-11-27 So 15:00 16:30 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-11-29 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-11-29 Po 09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-11-29 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-11-29 Po 13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29
2021-12-01 Śr 09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8
2021-12-01 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-12-01 Śr 12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8
2021-12-02 Cz 08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8
2021-12-02 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-12-06 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-12-06 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-12-08 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-12-09 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-12-11 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-12-13 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-12-13 Po 09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-12-13 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-12-13 Po 13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29
2021-12-15 Śr 09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8
2021-12-15 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2021-12-15 Śr 12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8
2021-12-16 Cz 08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8
2021-12-16 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2021-12-18 So 09:45 11:15 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-12-18 So 11:30 13:00 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-12-18 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-12-18 So 15:00 16:30 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2021-12-20 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2021-12-20 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2021-12-21 Wt 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2022-01-03 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-03 Po 09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-03 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2022-01-03 Po 13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29
2022-01-05 Śr 09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8
2022-01-05 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2022-01-05 Śr 12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8
2022-01-08 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2022-01-10 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-10 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2022-01-12 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2022-01-13 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2022-01-17 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-17 Po 09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-17 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2022-01-17 Po 13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29
2022-01-19 Śr 09:15 10:40 Biologia człowieka 11IB-SP/B 204 A-8
2022-01-19 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2022-01-19 Śr 12:45 14:10 Biologia człowieka 11IB-SP/A 204 A-8
2022-01-20 Cz 08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8
2022-01-20 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8
2022-01-22 So 09:45 11:15 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2022-01-22 So 11:30 13:00 Odnawialne źródła energii 11O-OZN-ND 216 A-8
2022-01-22 So 13:15 14:45 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2022-01-22 So 15:00 16:30 Ekofizjografia 11O-OZN-ND 216 A-8
2022-01-24 Po 08:00 09:30 Systemy Informacji Przestrzennej 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-24 Po 09:45 11:15 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 216 A-8
2022-01-24 Po 11:16 12:00 Konsultacje   511 A-8
2022-01-24 Po 13:15 14:45 Degradacja i rekultywacja środowiska 31BiZŚ-SP 3 A-29
2022-01-26 Śr 11:00 13:00 Dyżu pracowniczy   115 A-8
2022-01-27 Cz 08:00 11:29 NGOs in Environmental Protection ERASMUS B; ERASMUS BT 221/221a A-8
2022-01-27 Cz 11:30 13:00 Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii 21BT-MA-SD 20/21 115 A-8