Termin
Dzień
Od
Do
Przedmiot
RZ
Grupy
Miejsce
2024-04-18
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-04-18
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-04-18
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-04-18
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-04-19
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-04-21
Ni
11:00
12:30
Technika mikroprocesorowa
W
21E-NP
109 A-2
2024-04-21
Ni
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-ND(L)
119 A-2
2024-04-21
Ni
14:30
16:00
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-ND(L)
523 A-2
2024-04-22
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-04-22
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-04-22
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-04-24
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-04-25
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-04-25
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-04-25
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-04-25
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-04-26
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-05-06
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-05-06
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-06
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-08
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-09
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-05-09
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-05-09
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-05-09
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-05-10
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-05-12
Ni
11:00
12:30
Technika mikroprocesorowa
W
21E-NP
109 A-2
2024-05-12
Ni
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-ND(L)
119 A-2
2024-05-12
Ni
14:30
16:00
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-ND(L)
523 A-2
2024-05-13
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-05-13
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-13
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-15
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-16
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-05-16
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-05-16
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-05-16
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-05-17
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-05-20
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-05-20
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-20
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-22
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-23
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-05-23
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-05-23
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-05-23
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-05-24
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-05-26
Ni
11:00
12:30
Technika mikroprocesorowa
W
21E-NP
109 A-2
2024-05-26
Ni
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-ND(L)
119 A-2
2024-05-26
Ni
14:30
16:00
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-ND(L)
523 A-2
2024-05-27
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-05-27
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-27
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-05-29
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-05-31
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-06-03
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-06-03
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-03
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-05
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-06-06
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-06-06
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-06-06
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-06-06
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-06-07
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-06-09
Ni
11:00
12:30
Technika mikroprocesorowa
W
21E-NP
109 A-2
2024-06-09
Ni
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-ND(L)
119 A-2
2024-06-09
Ni
14:30
16:00
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-ND(L)
523 A-2
2024-06-10
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-06-10
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-10
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-12
Śr
11:00
13:00
Rada Dyscypliny AEEiTK
I
2024-06-13
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-06-13
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-06-13
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-06-13
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-06-14
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-06-16
Ni
11:00
12:30
Technika mikroprocesorowa
W
21E-NP
109 A-2
2024-06-16
Ni
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-ND(L)
523 A-2
2024-06-16
Ni
14:30
16:00
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-ND(L)
110/111 A-2
2024-06-17
Po
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-06-17
Po
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-17
Po
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-19
Śr
09:15
10:45
Seminarium Instytutowe IMEI
I
6a A-2
2024-06-19
Śr
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
W
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-19
Śr
12:45
14:15
Programowanie systemów mikroinformatycznych
L
21INF-IK-SD(L)
523 A-2
2024-06-20
Cz
07:30
09:00
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21IB-SP
119 A-2
2024-06-20
Cz
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
L
21IB-SP/A
523 A-2
2024-06-20
Cz
12:45
14:15
Technika mikroprocesorowa
W
21E-SP
119 A-2
2024-06-20
Cz
14:30
16:00
Technika mikroprocesorowa
L
21E-SP
523 A-2
2024-06-21
Pi
09:15
10:45
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
W
21AiR-SP
109 A-2
2024-06-22
So
09:00
10:30
Technika mikroprocesorowa
R
21E-NP
110/111 A-2
2024-06-22
So
11:00
12:30
Programowanie systemów mikroinformatycznych
R
21INF-IK-ND(L)
110/111 A-2
2024-06-25
Wt
09:00
10:30
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
E
21AiR-SP
115 A-2
2024-06-25
Wt
11:00
12:30
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
E
21IB-SP
109 A-2
2024-07-05
Pi
09:00
10:30
Technika mikroprocesorowa
E
21E-SP
109 A-2
2024-09-03
Wt
09:00
10:30
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
E
21AiR-SP
110/111 A-2
2024-09-03
Wt
11:00
12:30
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
E
21IB-SP
109 A-2
Nr
Konsultacje
I
Termin konsultacji należy ustalić z prowadzącym przez e-mail.
Nr
Konsultacje
I
Termin konsultacji należy ustalić z prowadzącym przez e-mail.
Nr
Seminarium specjalistyczne I
S
31INF-PSI-SP /A