Termin
Dzień
Od
Do
Przedmiot
RZ
Grupy
Miejsce
2024-03-28
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-03-28
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-03-28
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-03
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-03
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-03
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-04
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-04-04
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-04
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-05
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-05
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-08
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-04-08
Po
11:15
12:40
Pływanie
W
31WF-SP 21/22 Pływ.
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-08
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-08
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-04-08
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-04-08
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-08
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-09
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-04-09
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-09
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-09
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-10
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-10
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-10
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-11
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-04-11
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-11
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-12
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-12
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-15
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-04-15
Po
11:15
12:40
Pływanie
W
31WF-SP 21/22 Pływ.
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-15
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-15
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-04-15
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-04-15
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-15
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-16
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-04-16
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-16
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-16
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-17
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-17
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-17
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-18
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-04-18
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-18
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-19
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-19
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-22
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-04-22
Po
11:15
12:40
Pływanie
W
31WF-SP 21/22 Pływ.
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-22
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-22
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-04-22
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-04-22
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-22
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-23
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-04-23
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-23
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-04-23
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-24
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-24
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-04-24
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-25
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-04-25
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-25
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-04-26
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-04-26
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-06
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-05-06
Po
11:15
12:40
Pływanie
W
31WF-SP 21/22 Pływ.
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-06
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-06
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-05-06
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-05-06
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-06
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-07
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-05-07
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-07
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-07
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-08
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-08
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-08
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-09
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-05-09
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-09
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-10
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-10
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-13
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-05-13
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-13
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-05-13
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-05-13
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-13
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-14
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-05-14
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-14
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-14
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-15
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-15
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-15
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-16
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-05-16
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-16
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-17
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-17
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-20
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-05-20
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-20
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-05-20
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-05-20
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-20
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-21
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-05-21
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-21
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-21
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-22
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-22
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-22
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-23
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-05-23
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-23
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-24
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-24
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-27
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-05-27
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-27
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-05-27
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-05-27
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-27
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-28
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-05-28
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-28
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-05-28
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-29
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-05-29
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-05-29
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-31
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-05-31
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-03
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-06-03
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-03
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-06-03
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-06-03
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-03
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-04
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-06-04
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-06-04
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-06-04
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-05
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-05
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-05
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-06
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-06-06
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-06
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-07
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-07
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-10
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-06-10
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-10
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-06-10
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-06-10
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-10
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-11
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-06-11
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-06-11
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-06-11
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-12
Śr
09:45
11:15
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-12
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-12
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-13
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-06-13
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-13
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-14
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-14
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-17
Po
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-06-17
Po
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-17
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-06-17
Po
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-06-17
Po
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-17
Po
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-18
Wt
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne cz.2
Ć
11ADM-SP 23/24
2024-06-18
Wt
08:55
10:25
Pływanie
L
11S-SP 23/24/A
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-06-18
Wt
10:30
12:00
Pływanie
L
11S-SP 23/24/B
Basen przy ul. Wyspiańskiego
2024-06-18
Wt
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-19
Śr
08:30
12:00
WF / Pływanie (SWFiS)
C
2024-06-19
Śr
12:00
13:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-19
Śr
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/A
2024-06-19
Śr
14:05
17:00
Wychowanie fizyczne
L
11S-SP 23/24/B
2024-06-19
Śr
15:30
16:59
WF SON (SWFiS)
Ć
17 A-13
2024-06-19
Śr
20:15
21:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-20
Cz
08:00
14:00
Wychowanie fizyczne
Ć
11PR-SM 23/24
2024-06-20
Cz
08:30
11:15
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-20
Cz
11:15
12:45
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
2024-06-21
Pi
08:30
10:00
WF / Pływanie (SWFiS)
Ć
2024-06-21
Pi
10:00
11:30
WF / Pływanie SON (SWFiS)
Ć
Nr
Przedmiot do wyboru - Obóz letni - sporty wodne
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab1
Nr
Przedmiot do wyboru - Obóz letni - sporty wodne
L
1 FIZ-JMS 23/24/lab2
Nr
Wychowanie fizyczne
L
1 PIEL-SP 23/24/wf1
Nr
Wychowanie fizyczne
L
1 POŁ-SP 23/24/wf1
Nr
Wychowanie fizyczne
Ć
1 RAT-SP 23/24/wf1
Nr
Zajęcia sportowe (SWFiS)
Ć
17 A-13