Plan zajęć

mgr Agnieszka Grad-Rybińska

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
Uniwersytet Zielonogórski

a.grad@swfs.uz.zgora.pl

Filtr:
Od Do Przedmiot RZ Grupy Miejsce Terminy
Czwartek
09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna 2021-03-11; 2021-03-18; 2021-03-25; 2021-04-08
09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna 2021-04-15; 2021-04-22; 2021-04-29; 2021-05-06; 2021-05-13; 2021-05-20; 2021-05-27; 2021-06-01; 2021-06-10; 2021-06-17
A-21 Hala Sportowa
11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka 2021-03-11; 2021-03-18; 2021-03-25; 2021-04-08
11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka 2021-04-15; 2021-04-22; 2021-04-29; 2021-05-06; 2021-05-13; 2021-05-20; 2021-05-27; 2021-06-01; 2021-06-10; 2021-06-17
A-21 Hala Sportowa
13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ 2021-03-11; 2021-03-18; 2021-03-25; 2021-04-08
13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ 2021-04-15; 2021-04-22; 2021-04-29; 2021-05-06; 2021-05-13; 2021-05-20; 2021-05-27; 2021-06-01; 2021-06-10; 2021-06-17
A-21 Hala sportowa
Sobota
08:00 10:15 Trening wytrzymałościowy i cardio 21WF-ND 19/20 STP 2021-04-24; 2021-05-15
Hala Sportowa A-21
Niedziela
13:00 15:15 Trening wytrzymałościowy i cardio 21WF-ND 19/20 STP 2021-04-25
Nieregularne
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11DiKS-SP20; 11FP-SP20; 11LPiKŚG-SP20 D
    Wychowanie fizyczne I 11PSYCH-JMS; 12PSYCH-JMS; 13PSYCH-JMS; 14PSYCH-JMS; 15PSYCH-JMS; 16PSYCH-JMS D
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-ROS-SP20 D
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-FFzDJR-SP20 D
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-ANG-SP20; 12F-ANG-SP20; 13F-ANG-SP20 D
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11H-SP20 D
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-GER-SP20 D
    Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11CiDF-SP20; 11FILOZ-SP20; 11K-SP20 D
    Wychowanie fizyczne I 31BHP-IBP-SP D
    Wychowanie fizyczne II 21ZiIP-SP D
    Wychowanie fizyczne 21MiBM-SP D
    Wychowanie fizyczne I 11IB-SP D
Termin Dzień Od Do Przedmiot RZ Grupy Miejsce
2021-03-11 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
2021-03-11 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
2021-03-11 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
2021-03-18 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
2021-03-18 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
2021-03-18 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
2021-03-25 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
2021-03-25 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
2021-03-25 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
2021-04-08 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
2021-04-08 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
2021-04-08 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
2021-04-15 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-04-15 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-04-15 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-04-22 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-04-22 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-04-22 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-04-24 So 08:00 10:15 Trening wytrzymałościowy i cardio 21WF-ND 19/20 STP
Hala Sportowa A-21
2021-04-25 Ni 13:00 15:15 Trening wytrzymałościowy i cardio 21WF-ND 19/20 STP
2021-04-29 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-04-29 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-04-29 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-05-06 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-05-06 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-05-06 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-05-13 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-05-13 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-05-13 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-05-15 So 08:00 10:15 Trening wytrzymałościowy i cardio 21WF-ND 19/20 STP
Hala Sportowa A-21
2021-05-20 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-05-20 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-05-20 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-05-27 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-05-27 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-05-27 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-06-01 Wt 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-06-01 Wt 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-06-01 Wt 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-06-10 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-06-10 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-06-10 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
2021-06-17 Cz 09:30 11:00 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/B-Ręczna
A-21 Hala Sportowa
2021-06-17 Cz 11:15 12:45 Wędrówki piesze 31WF-SP 18/19/C- Siatka
A-21 Hala Sportowa
2021-06-17 Cz 13:00 14:30 Biegi długodystansowe 31WF-SP 18/19/A-Pływ
A-21 Hala sportowa
  Nr     Wychowanie fizyczne 21MiBM-SP
  Nr     Wychowanie fizyczne I 11IB-SP
  Nr     Wychowanie fizyczne I 11PSYCH-JMS; 12PSYCH-JMS; 13PSYCH-JMS; 14PSYCH-JMS; 15PSYCH-JMS; 16PSYCH-JMS
  Nr     Wychowanie fizyczne I 31BHP-IBP-SP
  Nr     Wychowanie fizyczne II 21ZiIP-SP
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11CiDF-SP20; 11FILOZ-SP20; 11K-SP20
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11DiKS-SP20; 11FP-SP20; 11LPiKŚG-SP20
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-ANG-SP20; 12F-ANG-SP20; 13F-ANG-SP20
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-FFzDJR-SP20
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-GER-SP20
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11F-ROS-SP20
  Nr     Wychowanie fizyczne/Wychowanie fizyczne /Wychowanie fizyczne. 2/Wychowanie fizyczne II 11H-SP20

Legenda: RZ - rodzaj zajęć; jeżeli w rodzaju zajęć pojawi się symbol [X] oznacza to, że osoba uczestniczy w zajęciach jako słuchacz.

- zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.