Legenda: RZ - rodzaj zajęć.
Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Nauczyciel | Terminy |
---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek | ||||||
09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | L2324 | |||
Wtorek | ||||||
08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | D | ||
09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | D | ||
10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | D | |
11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | D | ||
12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | L2324 | |||
Środa | ||||||
08:10 | 09:45 | Trening wytrzymałościowy i cardio | 21WF-SD 22/23 TP | dr Dawid Krystek | DN | |
11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | D | ||
12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | D | ||
14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | D | ||
15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | D | ||
17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | L2324 | |||
Czwartek | ||||||
08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | D | ||
17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | L2324 | |||
Piątek | ||||||
17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | L2324 | |||
Sobota | ||||||
17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | L2324 | |||
Niedziela | ||||||
17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | L2324 | |||
Nieregularne | ||||||
Wychowanie fizyczne (WLiNoZ) | mgr Przemysław Bomski | D |
Termin | Dzień | Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Nauczyciel |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-28 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-03-28 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-03-28 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-03-28 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-03-28 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-03-29 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-03-30 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-03-31 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-01 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-04-02 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-03 | Śr | 08:10 | 09:45 | Trening wytrzymałościowy i cardio | 21WF-SD 22/23 TP | dr Dawid Krystek | |
2024-04-03 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-03 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-03 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-03 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-03 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-04 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-04 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-04 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-04 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-04 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-05 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-06 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-07 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-08 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-08 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-08 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-08 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-08 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-08 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-04-09 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-09 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-09 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-04-09 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-09 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-09 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-09 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-10 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-10 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-10 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-10 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-10 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-11 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-11 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-11 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-11 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-11 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-12 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-13 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-14 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-15 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-15 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-15 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-15 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-15 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-15 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-04-16 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-16 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-16 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-04-16 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-16 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-16 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-16 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-17 | Śr | 08:10 | 09:45 | Trening wytrzymałościowy i cardio | 21WF-SD 22/23 TP | dr Dawid Krystek | |
2024-04-17 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-17 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-17 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-17 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-17 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-18 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-18 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-18 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-18 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-18 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-19 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-20 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-21 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-22 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-22 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-22 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-22 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-22 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-22 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-04-23 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-23 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-23 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-04-23 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-04-23 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-23 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-23 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-24 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-24 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-24 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-24 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-04-24 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-25 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-25 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-25 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-25 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-04-25 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-26 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-27 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-28 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-04-29 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-04-30 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-01 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-02 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-03 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-04 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-05 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-06 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-06 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-06 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-06 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-06 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-06 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-05-07 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-07 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-07 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-05-07 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-07 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-07 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-07 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-08 | Śr | 08:10 | 09:45 | Trening wytrzymałościowy i cardio | 21WF-SD 22/23 TP | dr Dawid Krystek | |
2024-05-08 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-08 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-08 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-08 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-08 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-09 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-09 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-09 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-09 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-09 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-10 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-11 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-12 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-13 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-13 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-13 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-13 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-13 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-13 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-05-14 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-14 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-14 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-05-14 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-14 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-14 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-14 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-15 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-15 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-15 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-15 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-15 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-16 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-16 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-16 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-16 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-16 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-17 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-18 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-19 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-20 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-20 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-20 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-20 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-20 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-20 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-05-21 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-21 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-21 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-05-21 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-21 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-21 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-21 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-22 | Śr | 08:10 | 09:45 | Trening wytrzymałościowy i cardio | 21WF-SD 22/23 TP | dr Dawid Krystek | |
2024-05-22 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-22 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-22 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-22 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-22 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-23 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-23 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-23 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-23 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-23 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-24 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-25 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-26 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-27 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-27 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-27 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-27 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-27 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-27 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-05-28 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-28 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-28 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-05-28 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-05-28 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-28 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-05-28 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-29 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-29 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-29 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-29 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-05-29 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-30 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-05-31 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-01 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-02 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-03 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-03 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-03 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-03 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-03 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-03 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-06-04 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-04 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-04 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-06-04 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-04 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-04 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-04 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-05 | Śr | 08:10 | 09:45 | Trening wytrzymałościowy i cardio | 21WF-SD 22/23 TP | dr Dawid Krystek | |
2024-06-05 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-05 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-05 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-05 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-05 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-06 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-06 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-06 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-06 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-06 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-07 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-08 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-09 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-10 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-10 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-10 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-10 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-10 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-10 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-06-11 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-11 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-11 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-06-11 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-11 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-11 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-11 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-12 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-12 | Śr | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-12 | Śr | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-12 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Jerzy Dalecki | ||
2024-06-12 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-13 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-13 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-13 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-13 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-13 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-14 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-15 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-16 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-17 | Po | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-17 | Po | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-17 | Po | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-17 | Po | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-17 | Po | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-17 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-06-18 | Wt | 08:00 | 09:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-18 | Wt | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-18 | Wt | 10:00 | 11:30 | Przygotowanie motoryczne człowieka | 31WF-SP 21/22 Pływ.; 31WF-SP 21/22 Siatka | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-06-18 | Wt | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Tomasz Paluch | ||
2024-06-18 | Wt | 12:30 | 13:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-18 | Wt | 14:00 | 15:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-18 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-19 | Śr | 09:30 | 10:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-19 | Śr | 11:00 | 12:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-19 | Śr | 15:30 | 16:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-19 | Śr | 17:00 | 18:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-19 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-19 | Śr | 18:30 | 19:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-20 | Cz | 08:30 | 09:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-20 | Cz | 10:00 | 11:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-20 | Cz | 11:30 | 12:59 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-20 | Cz | 13:00 | 14:29 | WF / Ćw. siłowe (SWFiS) | mgr Przemysław Bomski | ||
2024-06-20 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-21 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-22 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-23 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-24 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-06-25 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-26 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-27 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-28 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-29 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-06-30 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-01 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-07-02 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-03 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-04 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-05 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-06 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-07 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-08 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-07-09 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-10 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-11 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-12 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-13 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-14 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-15 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-07-16 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-17 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-18 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-19 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-20 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-21 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-22 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-07-23 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-24 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-25 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-26 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-27 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-28 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-29 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-07-30 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-07-31 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-01 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-02 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-03 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-04 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-05 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-08-06 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-07 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-08 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-09 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-10 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-11 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-12 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-08-13 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-14 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-15 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-16 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-17 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-18 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-19 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-08-20 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-21 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-22 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-23 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-24 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-25 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-26 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-08-27 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-28 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-29 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-30 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-08-31 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-01 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-02 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-09-03 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-04 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-05 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-06 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-07 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-08 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-09 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-09-10 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-11 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-12 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-13 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-14 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-15 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-16 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-09-17 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-18 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-19 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-20 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-21 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-22 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-23 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
2024-09-24 | Wt | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-25 | Śr | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-26 | Cz | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-27 | Pi | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-28 | So | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-29 | Ni | 17:00 | 21:00 | Fakultety (AZS) | |||
2024-09-30 | Po | 20:00 | 22:00 | Siatkówka K (AZS) | |||
Nr | Wychowanie fizyczne (WLiNoZ) | mgr Przemysław Bomski |