Plan zajęć

31WF-SP 19/20 Pływ.

Wychowanie fizyczne
stacjonarne / pierwszego stopnia z tyt. licencjata
semestr zimowy 2021/2022

Filtr:

Legenda: PG - Pogrupy. RZ - rodzaj zajęć. - zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.

PG Od Do Przedmiot RZ Nauczyciel Miejsce Terminy
Poniedziałek
C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes D
sala 05 A-13
C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas D
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
  14:15 15:45 Pływanie dr Tomasz Grzybowski 2021-11-08; 2021-11-15; 2021-11-22; 2021-11-29
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
C 16:45 18:15 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8 2021-11-15; 2021-11-29; 2021-12-13; 2022-01-03; 2022-01-17
Wtorek
C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8 DN
C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13 D
C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas D
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka D
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
Środa
C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29 D
C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak D
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1 D
C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1 DP
Czwartek
  08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski DN
C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1 DP
  09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ DN
  11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka DN
Nieregularne
C     Obóz sportowy zimowy: narciarstwo   D
Termin Dzień PG Od Do Przedmiot RZ Nauczyciel Miejsce
2021-10-27 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-10-27 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-10-27 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-10-27 Śr C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-10-28 Cz C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-11-02 Wt C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-11-02 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-11-02 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-02 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-03 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-11-03 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-11-03 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-11-04 Cz   08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski
2021-11-04 Cz   09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ
2021-11-04 Cz   11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka
2021-11-08 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-11-08 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-08 Po   14:15 15:45 Pływanie dr Tomasz Grzybowski
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-09 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-11-09 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-09 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-10 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-11-10 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-11-10 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-11-10 Śr C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-11-12 Pi C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-11-15 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-11-15 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-15 Po   14:15 15:45 Pływanie dr Tomasz Grzybowski
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-15 Po C 16:45 18:15 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-11-16 Wt C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-11-16 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-11-16 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-16 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-17 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-11-17 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-11-17 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-11-18 Cz   08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski
2021-11-18 Cz   09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ
2021-11-18 Cz   11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka
2021-11-22 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-11-22 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-22 Po   14:15 15:45 Pływanie dr Tomasz Grzybowski
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-23 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-11-23 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-23 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-24 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-11-24 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-11-24 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-11-24 Śr C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-11-25 Cz C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-11-29 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-11-29 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-29 Po   14:15 15:45 Pływanie dr Tomasz Grzybowski
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-29 Po C 16:45 18:15 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-11-30 Wt C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-11-30 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-11-30 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-11-30 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-01 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-12-01 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-12-01 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-12-02 Cz   08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski
2021-12-02 Cz   09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ
2021-12-02 Cz   11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka
2021-12-06 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-12-06 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-07 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-12-07 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-07 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-08 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-12-08 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-12-08 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-12-08 Śr C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-12-09 Cz C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2021-12-13 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-12-13 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-13 Po C 16:45 18:15 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-12-14 Wt C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2021-12-14 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2021-12-14 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-14 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-15 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2021-12-15 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2021-12-15 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2021-12-16 Cz   08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski
2021-12-16 Cz   09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ
2021-12-16 Cz   11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka
2021-12-20 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2021-12-20 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2021-12-21 Wt C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2022-01-03 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2022-01-03 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-03 Po C 16:45 18:15 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2022-01-04 Wt C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2022-01-04 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2022-01-04 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-04 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-05 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2022-01-05 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2022-01-05 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2022-01-10 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2022-01-10 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-11 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2022-01-11 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-11 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-12 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2022-01-12 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2022-01-12 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2022-01-12 Śr C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2022-01-13 Cz C 08:00 09:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2022-01-17 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2022-01-17 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-17 Po C 16:45 18:15 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2022-01-18 Wt C 08:00 09:30 Technologie informatyczne dr Artur Wandycz 216 A-8
2022-01-18 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2022-01-18 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-18 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-19 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2022-01-19 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2022-01-19 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2022-01-20 Cz   08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski
2022-01-20 Cz   09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ
2022-01-20 Cz   11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka
2022-01-24 Po C 09:45 11:15 Seminarium dyplomowe: nauki biologiczne, biomedyczne i społeczne dr Bartłomiej Hes
sala 05 A-13
2022-01-24 Po C 12:45 13:30 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-25 Wt C 09:45 11:15 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka 05 A-13; 06 A-13
2022-01-25 Wt C 12:45 14:15 Pływanie mgr Maciej Bardelas
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-25 Wt C 20:15 21:45 Sporty rekreacyjne do wyboru: aqua aerobic dr Marta Dalecka
Basen MOSiR ul. Wyspiańskiego
2022-01-26 Śr C 09:15 10:45 Antropologia sportowa dr Ewa Nowacka-Chiari 222 A-29
2022-01-26 Śr C 11:30 13:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis ziemny mgr Agnieszka Gładyszak
Korty tenisowe przy Mrowisku al. Wojska polskiego 84
2022-01-26 Śr C 14:00 15:30 Sporty rekreacyjne do wyboru: tenis stołowy mgr Paulina Nowacka 00011 A-1
2022-01-26 Śr C 17:30 19:00 Sporty rekreacyjne do wyboru: sztuki walki dr Andrzej Mroczkowski 00011 A-1
2022-01-27 Cz   08:00 09:30 Organizacja i prawo w sporcie dr Leszek Kaczmarski
2022-01-27 Cz   09:45 11:15 Antropologia sportowa dr hab. Ryszard Asienkiewicz, prof. UZ
2022-01-27 Cz   11:30 13:00 Pierwsza pomoc i medyczne podstawy sportu dr Ewa Skorupka
  Nr C     Obóz sportowy zimowy: narciarstwo