Legenda: RZ - rodzaj zajęć; jeżeli w rodzaju zajęć pojawi się symbol [X] oznacza to, że osoba uczestniczy w zajęciach jako słuchacz.
- zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.
Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce | Terminy |
---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek | ||||||
08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | D | |
11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | D | |
12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | D | |
14:30 | 15:55 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | DP | |
Środa | ||||||
11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | D | |||
11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | D | |||
Czwartek | ||||||
12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | D | |
14:30 | 15:55 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-SP | 128 A-2 | DP | |
Sobota | ||||||
14:30 | 16:00 | Technika wysokich napięć | 21E-NP | 109 A-2 | NST_WIEA_L | |
16:15 | 17:45 | Przemiany energetyczne i alternatywne źródła zasilania | 22E-SPiE-ND(L) | 224 A-2 | NST_WIEA_L | |
Niedziela | ||||||
07:40 | 09:00 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP | 110/111 A-2 | NST_WIEA_L N | |
09:15 | 10:45 | Inżynieria materiałowa | 11E-NP | 110/111 A-2 | NST_WIEA_L | |
10:55 | 12:35 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/B | 224 A-2 | NST_WIEA_L P | |
11:00 | 12:20 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/A | 224 A-2 | NST_WIEA_L N | |
14:30 | 16:00 | Zakłócenia w układach elektroenergetycznych | 11E-ND(L); 12E-ND(L) | 102 A-2 | NST_WIEA_L | |
Nieregularne | ||||||
Seminarium specjalistyczne | 22E-SPiE-ND(L) | NST_WIEA_L |
Termin | Dzień | Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-04-20 | So | 14:30 | 16:00 | Technika wysokich napięć | 21E-NP | 109 A-2 | |
2024-04-20 | So | 16:15 | 17:45 | Przemiany energetyczne i alternatywne źródła zasilania | 22E-SPiE-ND(L) | 224 A-2 | |
2024-04-21 | Ni | 07:40 | 09:00 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-04-21 | Ni | 09:15 | 10:45 | Inżynieria materiałowa | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-04-21 | Ni | 11:00 | 12:20 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/A | 224 A-2 | |
2024-04-21 | Ni | 14:30 | 16:00 | Zakłócenia w układach elektroenergetycznych | 11E-ND(L); 12E-ND(L) | 102 A-2 | |
2024-04-22 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-04-22 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-04-22 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-04-22 | Po | 14:30 | 15:55 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-04-24 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-04-24 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-04-25 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-04-25 | Cz | 14:30 | 15:55 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-06 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-05-06 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-06 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-05-08 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-05-08 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-05-09 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-11 | So | 14:30 | 16:00 | Technika wysokich napięć | 21E-NP | 109 A-2 | |
2024-05-11 | So | 16:15 | 17:45 | Przemiany energetyczne i alternatywne źródła zasilania | 22E-SPiE-ND(L) | 224 A-2 | |
2024-05-12 | Ni | 09:15 | 10:45 | Inżynieria materiałowa | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-05-12 | Ni | 10:55 | 12:35 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/B | 224 A-2 | |
2024-05-12 | Ni | 14:30 | 16:00 | Zakłócenia w układach elektroenergetycznych | 11E-ND(L); 12E-ND(L) | 102 A-2 | |
2024-05-13 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-05-13 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-13 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-05-13 | Po | 14:30 | 15:55 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-05-15 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-05-15 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-05-16 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-16 | Cz | 14:30 | 15:55 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-20 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-05-20 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-20 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-05-22 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-05-22 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-05-23 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-25 | So | 14:30 | 16:00 | Technika wysokich napięć | 21E-NP | 109 A-2 | |
2024-05-25 | So | 16:15 | 17:45 | Przemiany energetyczne i alternatywne źródła zasilania | 22E-SPiE-ND(L) | 224 A-2 | |
2024-05-26 | Ni | 07:40 | 09:00 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-05-26 | Ni | 09:15 | 10:45 | Inżynieria materiałowa | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-05-26 | Ni | 11:00 | 12:20 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/A | 224 A-2 | |
2024-05-26 | Ni | 14:30 | 16:00 | Zakłócenia w układach elektroenergetycznych | 11E-ND(L); 12E-ND(L) | 102 A-2 | |
2024-05-27 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-05-27 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-05-27 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-05-27 | Po | 14:30 | 15:55 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-05-29 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-05-29 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-06-03 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-06-03 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-03 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-06-05 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-06-05 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-06-06 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-08 | So | 14:30 | 16:00 | Technika wysokich napięć | 21E-NP | 109 A-2 | |
2024-06-08 | So | 16:15 | 17:45 | Przemiany energetyczne i alternatywne źródła zasilania | 22E-SPiE-ND(L) | 224 A-2 | |
2024-06-09 | Ni | 09:15 | 10:45 | Inżynieria materiałowa | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-06-09 | Ni | 10:55 | 12:35 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/B | 224 A-2 | |
2024-06-09 | Ni | 14:30 | 16:00 | Zakłócenia w układach elektroenergetycznych | 11E-ND(L); 12E-ND(L) | 102 A-2 | |
2024-06-10 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-06-10 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-10 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-06-10 | Po | 14:30 | 15:55 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-06-12 | Śr | 11:00 | 13:00 | Rada Dyscypliny AEEiTK | |||
2024-06-12 | Śr | 11:00 | 13:00 | Seminarium Instytutowe IAEE | |||
2024-06-13 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-13 | Cz | 14:30 | 15:55 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-15 | So | 14:30 | 16:00 | Technika wysokich napięć | 21E-NP | 109 A-2 | |
2024-06-15 | So | 16:15 | 17:45 | Przemiany energetyczne i alternatywne źródła zasilania | 22E-SPiE-ND(L) | 224 A-2 | |
2024-06-16 | Ni | 07:40 | 09:00 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-06-16 | Ni | 09:15 | 10:45 | Inżynieria materiałowa | 11E-NP | 110/111 A-2 | |
2024-06-16 | Ni | 11:00 | 12:20 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-NP/A | 224 A-2 | |
2024-06-16 | Ni | 14:30 | 16:00 | Zakłócenia w układach elektroenergetycznych | 11E-ND(L); 12E-ND(L) | 102 A-2 | |
2024-06-17 | Po | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-06-17 | Po | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-17 | Po | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-06-19 | Śr | 08:30 | 10:45 | Projekt grupowy | 31E-SPiE-SP | 128 A-2 | |
2024-06-19 | Śr | 11:00 | 12:30 | Technika wysokich napięć | 21E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-19 | Śr | 12:45 | 14:15 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-06-19 | Śr | 14:30 | 15:55 | Teoria obwodów II | 21E-SP | 109 A-2 | |
2024-06-20 | Cz | 12:45 | 14:15 | Inżynieria materiałowa | 11E-SP | 128 A-2 | |
2024-06-20 | Cz | 14:30 | 15:55 | Podstawy elektroenergetyki | 11E-SP | 128 A-2 | |
Nr | Seminarium specjalistyczne | 22E-SPiE-ND(L) |