Legenda: RZ - rodzaj zajęć; jeżeli w rodzaju zajęć pojawi się symbol [X] oznacza to, że osoba uczestniczy w zajęciach jako słuchacz.
- zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.
Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce | Terminy |
---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek | ||||||
09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | D | |
Wtorek | ||||||
07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | D | |
09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | D | |
11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | D | |
12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | D | |
14:25 | 16:00 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | DN | |
Środa | ||||||
08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | D | |
10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | D | |
11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | D | |
15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | D | |
Czwartek | ||||||
10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | D | ||
10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | D | ||
12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | D | |
14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | D | |
Sobota | ||||||
09:25 | 10:45 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-ND(L) | 412 A-2 | NST_WIEA_L N | |
11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | NST_WIEA_L | |
12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | NST_WIEA_L | |
14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | NST_WIEA_L | |
16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | NST_WIEA_L | |
18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | NST_WIEA_L | |
19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | NST_WIEA_L | |
Niedziela | ||||||
12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | NST_WIEA_L | |
Nieregularne | ||||||
Seminarium specjalistyczne II | 21AiR-KSA-ND(L) | NST_WIEA_L | ||||
Seminarium specjalistyczne | 22INF-ISI-ND(L)/A | NST_WIEA_L |
Termin | Dzień | Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-28 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-03-28 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-03-28 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-03-28 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-03 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-03 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-03 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-03 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-04 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-04-04 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-04-04 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-04 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-06 | So | 09:25 | 10:45 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-ND(L) | 412 A-2 | |
2024-04-06 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-04-06 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-04-06 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-04-06 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-04-06 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-04-06 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-04-07 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-04-08 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-04-09 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-09 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-09 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-09 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-04-10 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-10 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-10 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-10 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-11 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-04-11 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-04-11 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-11 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-13 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-04-13 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-04-13 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-04-13 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-04-13 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-04-13 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-04-14 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-04-15 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-04-16 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-16 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-16 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-16 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-04-16 | Wt | 14:25 | 16:00 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-04-17 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-17 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-17 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-17 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-18 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-04-18 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-04-18 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-18 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-20 | So | 09:25 | 10:45 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-ND(L) | 412 A-2 | |
2024-04-20 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-04-20 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-04-20 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-04-20 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-04-20 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-04-20 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-04-21 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-04-22 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-04-23 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-23 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-23 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-23 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-04-24 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-24 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-24 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-04-24 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-04-25 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-04-25 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-04-25 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-04-25 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-06 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-05-07 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-07 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-07 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-07 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-05-07 | Wt | 14:25 | 16:00 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-05-08 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-08 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-08 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-08 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-09 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-05-09 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-05-09 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-09 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-11 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-05-11 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-05-11 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-05-11 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-05-11 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-05-11 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-05-12 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-05-13 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-05-14 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-14 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-14 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-14 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-05-15 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-15 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-15 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-15 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-16 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-05-16 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-05-16 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-16 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-20 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-05-21 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-21 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-21 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-21 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-05-21 | Wt | 14:25 | 16:00 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-05-22 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-22 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-22 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-22 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-23 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-05-23 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-05-23 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-23 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-05-25 | So | 09:25 | 10:45 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-ND(L) | 412 A-2 | |
2024-05-25 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-05-25 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-05-25 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-05-25 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-05-25 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-05-25 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-05-26 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-05-27 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-05-28 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-28 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-28 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-28 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-05-29 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-05-29 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-29 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-05-29 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-03 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-06-04 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-04 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-04 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-04 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-06-04 | Wt | 14:25 | 16:00 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-06-05 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-05 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-05 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-05 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-06 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-06-06 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-06-06 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-06-06 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-06-08 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-06-08 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-06-08 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-06-08 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-06-08 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-06-08 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-06-09 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-06-10 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-06-11 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-11 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-11 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-11 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-06-12 | Śr | 08:15 | 09:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-12 | Śr | 10:00 | 11:30 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-12 | Śr | 11:45 | 13:15 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-12 | Śr | 15:15 | 16:45 | Programowanie obiektowe | 12AiR-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-13 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-06-13 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-06-13 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-06-13 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
2024-06-15 | So | 09:25 | 10:45 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-ND(L) | 412 A-2 | |
2024-06-15 | So | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-06-15 | So | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-ND(L) | 108 A-2 | |
2024-06-15 | So | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP | 115 A-2 | |
2024-06-15 | So | 16:15 | 17:45 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/B | 307 A-2 | |
2024-06-15 | So | 18:00 | 19:30 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-NP/A | 307 A-2 | |
2024-06-15 | So | 19:45 | 21:15 | Programowanie obiektowe | 11AiR-NP | 109 A-2 | |
2024-06-16 | Ni | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-NP; 12INF-NP | 115 A-2 | |
2024-06-17 | Po | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-06-18 | Wt | 07:30 | 09:00 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-18 | Wt | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 12INF-SP/B | 405 A-2 | |
2024-06-18 | Wt | 11:00 | 12:30 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP/A | 405 A-2 | |
2024-06-18 | Wt | 12:45 | 14:15 | Zdecentralizowane układy automatyki i robotyki | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-06-18 | Wt | 14:25 | 16:00 | Automatyzacja procesów przemysłowych | 21AiR-KSA-SD(L) | 412 A-2 | |
2024-06-19 | Śr | 09:15 | 10:45 | Programowanie obiektowe | 11AiR-SP; 12AiR-SP; 13AiR-SP | 102 A-2 | |
2024-06-20 | Cz | 10:45 | 12:00 | Rada Dyscypliny ITiT | 412 A-2 | ||
2024-06-20 | Cz | 10:45 | 12:00 | Seminarium Instytutowe ISSI | 412 A-2 | ||
2024-06-20 | Cz | 12:45 | 14:15 | Programowanie obiektowe | 11INF-SP; 12INF-SP; 13INF-SP; 14INF-SP | 115 A-2 | |
2024-06-20 | Cz | 14:30 | 16:00 | Inżynieria oprogramowania | 21INF-SP; 22INF-SP; 23INF-SP; 24INF-SP | 115 A-2 | |
Nr | Seminarium specjalistyczne | 22INF-ISI-ND(L)/A | |||||
Nr | Seminarium specjalistyczne II | 21AiR-KSA-ND(L) |