Legenda: RZ - rodzaj zajęć; jeżeli w rodzaju zajęć pojawi się symbol [X] oznacza to, że osoba uczestniczy w zajęciach jako słuchacz.
- zajęcia bezpośrednie (na terenie UZ), - zajęcia prowadzone zdalnie.
Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce | Terminy |
---|---|---|---|---|---|---|
Wtorek | ||||||
08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | D | |
09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | D | |
Środa | ||||||
11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | D | ||
Czwartek | ||||||
09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | D | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | ||||||
11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | D | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | ||||||
12:55 | 14:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | 2024-05-23 | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | ||||||
12:55 | 14:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | 2024-05-09 | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | ||||||
Sobota | ||||||
08:00 | 10:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMN | 13 A-21; 3 A-21 | 2024-05-11 | |
Niedziela | ||||||
08:00 | 10:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMN | 13 A-21; 3 A-21 | 2024-05-26 | |
Nieregularne | ||||||
Obóz sportowy letni - gry terenowe i rekreacyjne | 11S-SP 23/24/A | D |
Termin | Dzień | Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-07 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-07 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-08 | Śr | 11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | ||
2024-05-09 | Cz | 09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-09 | Cz | 11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-09 | Cz | 12:55 | 14:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-11 | So | 08:00 | 10:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMN | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-14 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-14 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-15 | Śr | 11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | ||
2024-05-16 | Cz | 09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-16 | Cz | 11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-21 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-21 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-22 | Śr | 11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | ||
2024-05-23 | Cz | 09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-23 | Cz | 11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-23 | Cz | 12:55 | 14:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-05-26 | Ni | 08:00 | 10:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMN | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-28 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-28 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-05-29 | Śr | 11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | ||
2024-06-04 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-06-04 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-06-05 | Śr | 11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | ||
2024-06-06 | Cz | 09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-06-06 | Cz | 11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-06-11 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-06-11 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-06-12 | Śr | 11:00 | 13:00 | Dyżur pracowniczy | 115 A-8 | ||
2024-06-13 | Cz | 09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-06-13 | Cz | 11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-06-18 | Wt | 08:00 | 09:30 | Podstawy wychowania fizycznego I | 11PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-06-18 | Wt | 09:45 | 11:15 | Metodyka wychowania fizycznego I | 31PPiW-JMS | 13 A-21; 3 A-21 | |
2024-06-20 | Cz | 09:30 | 11:05 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/A | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
2024-06-20 | Cz | 11:10 | 12:45 | Lekkoatletyka | 11S-SP 23/24/B | ||
Hala i stadion ul. Sulechowska | |||||||
Nr | Obóz sportowy letni - gry terenowe i rekreacyjne | 11S-SP 23/24/A |