Legenda: RZ - rodzaj zajęć.
Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Nauczyciel | Terminy |
---|---|---|---|---|---|---|
Wtorek | ||||||
08:15 | 09:00 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | 2024-06-11 | |
08:15 | 09:45 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | DN | |
10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | D | ||
Piątek | ||||||
09:00 | 20:00 | Zajęcia fakultatywne (KPP) | 2024-04-26 | |||
Wykładowca: Przemysław Kaszubski | ||||||
12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | D | |
14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | D | |
Sobota | ||||||
09:00 | 20:00 | Zajęcia fakultatywne (KPP) | 2024-04-27 | |||
Wykładowca: Przemysław Kaszubski | ||||||
Niedziela | ||||||
09:00 | 20:00 | Zajęcia fakultatywne (KPP) | 2024-04-28 | |||
Wykładowca: Przemysław Kaszubski |
Termin | Dzień | Od | Do | Przedmiot | RZ | Grupy | Nauczyciel |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-04-26 | Pi | 09:00 | 20:00 | Zajęcia fakultatywne (KPP) | |||
Wykładowca: Przemysław Kaszubski | |||||||
2024-04-26 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-04-26 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-04-27 | So | 09:00 | 20:00 | Zajęcia fakultatywne (KPP) | |||
Wykładowca: Przemysław Kaszubski | |||||||
2024-04-28 | Ni | 09:00 | 20:00 | Zajęcia fakultatywne (KPP) | |||
Wykładowca: Przemysław Kaszubski | |||||||
2024-05-07 | Wt | 08:15 | 09:45 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-05-07 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-05-10 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-10 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-14 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-05-17 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-17 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-21 | Wt | 08:15 | 09:45 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-05-21 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-05-24 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-24 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-28 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-05-31 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-05-31 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-06-04 | Wt | 08:15 | 09:45 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-06-04 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-06-07 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-06-07 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-06-11 | Wt | 08:15 | 09:00 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-06-11 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-06-14 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-06-14 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-06-18 | Wt | 08:15 | 09:45 | Teoria sportu | 11S-SP 23/24/B | dr Mateusz Rynkiewicz | |
2024-06-18 | Wt | 10:00 | 10:45 | WF / Rehabilitacja (SWFiS) | dr Ewa Skorupka | ||
2024-06-21 | Pi | 12:30 | 14:00 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab2 | mgr Jacek Sajnóg | |
2024-06-21 | Pi | 14:10 | 15:40 | Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu: Moduł 3 - Gry sportowe | 1 FIZ-JMS 23/24/lab1 | mgr Jacek Sajnóg |